Szanowni rodzice, Drodzy uczniowie

Z pewnością wszyscy pamiętamy, że w najbliższą sobotę, 12 stycznia 2019, wracamy do szkoły. Będzie to już czternasta szkolna sobota w tym roku szkolnym.
W styczniu kończymy pierwsze półrocze i do końca tego miesiąca rodzice otrzymają nformacje o postępach w nauce swoich dzieci.

Harmonogram zajęć na drugie półrocze podany jest na stronie szkolnej, niemniej proszę już dzisiaj zaznaczyć w swoich kalendarzach kilka dat:

2 lutego 2019 Zdjęcia klasowe (w tym roku uczniowie zaprezentują szkolne koszulki, które podarował św. Mikołaj)
9 lutego 2019 Konkurs na Najpiękniejsze Wypracowanie w Języku Polskim dla uczniów z klas od IV do LIII. (Konkurs jest sponsorowany przez Fundację im. A. Mickiewicza a organizowany przez ZG ZNPwK dla wszystkich szkół polonijnych w Kanadzie.)
16 lutego 2019 Bal Milusińskich (uczniowie z klas od PA do III i KJ-A bawią się na balu karnawałowym a jednocześnie świętują Dzień Babci i Dziadka razem ze swoimi babciami, dziadkami i rodzicami.)
23 lutego 2019 Szkolny finał Konkursu Recytatorskiego
9 marca 2019 Ferie wiosenne
13 kwietnia 2019 JAJECZKO
27 kwietnia 2019 Bal Absolwentów GALA 2019 (w sali bankietowej merostwa DDO)
11 maja 2019 Zakończenie Roku Szkolnego
Zachęcam Państwa do zainteresowania się w jaki sposób Wasze dzieci przygotowują się do udziału w wydarzeniach szkolnych.
W szkole po lekcjach uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zbiórkach zuchowych a także w zajęciach grupy tanecznej Tatry. Natomiast rodzice w czasie zajęć lekcyjnych grają w siatkówkę i maja gimnastykę. Informacje na temat dodatkowych zajęć są podane na stronie szkoły.
Na powitanie Nowego Roku 2019 życzę wszelkiej pomyślności i zmian tylko na lepsze. Nowy Rok niech przyniesie spełnienie oczekiwań, zaś życie szkolne przysporzy nam wszystkim radości oraz satysfakcji w każdą szkolną sobotę.

Pozdrawiam i do zobaczenia w szkole.

Teresa Sobol
06 stycznia, 2019

Kategorie

Archiwum